niroosazan
19 بهمن 1401 - 23:08

ظرفیت‌های مردمی فعال قم در امر به معروف و نهی از منکر حمایت می‌شوند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم با بیان اینکه تشکل و ظرفیت‌های مردمی فعال در امر به معروف و نهی از منکر حمایت می شوند گفت: به دنبال تاسیس بانک اطلاعات آمرین به معروف هستیم و در این زمینه تشکل‌ها دعوت و ساماندهی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، حجت الاسلام گرجی امروز در نشست خبری که در سالن جلسات اداره کل ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان برگزار شد اظهار داشت: اگر اتحادیه اروپا با حمایت صهیونیست ها مجموعه ای از کشورمان از جمله دبیر ستاد امر به معروف کشور را تحریم می کند یعنی ستاد راه درست را می رود.

وی افزود: تحریم ستاد امر به معروف یعنی این ستاد خار در چشم دشمنان گذاشته و دشمنان را عصبانی کرده است،  قرآن کریم می گوید از این عصبانیت بمیرید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم با اشاره به اهمیت امر به معروف در ادارات تصریح کرد: اگر کارمندی تخلف کند به آن کارمند تذکر نمی دهیم بلکه با مدیر صحبت کرده و نسبت به آن مسئله تذکر داده می شود.

وی افزود: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و استان مسائلی از جمله زمین خواری و حفظ محیط زیست وتصرفاتی که برخی ادارات دارند در حال پیگیری است و برخی از آنها به دادگاه رفته و رای صادر و حکم آن نیز آمده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم بیان کرد: تلفن گویای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که خط مستقیم است راه اندازی و به دنبال راه اندازی سامانه جامع پیگیری شکایات مردمی هستیم.

گرجی با تاکید بر اینکه از تشکل و ظرفیت های مردمی در راستای امر به معروف و نهی از منکر حمایت می کنیم، گفت: در این زمینه همگان وظیفه و رسالت مهمی بر عهده داریم، آن مقداری که قانون به ما اجازه داده است ورود پیدا می کنیم و در مطالبه از مسئولین اولویت بر پیگیری گزارش هایی است که به ما رسیده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم بیان کرد: ستاد امر به معروف دعوت به همکاری دارد و عزیزانی که می توانند در زمینه رسانه و فضای مجازی و هر تخصصی دارند با ما همکاری کنند.

گرجی تصریح کرد: در زمینه تذکر لسانی نیاز به همکار داریم و همچنین در زمینه تشکل های مردمی نیازمند تشکل فعال داریم، متاسفانه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر انیمشین و مستندی تولید نشده است.

وی افزود:به دنبال تاسیس بانک اطلاعات آمرین به معروف هستیم و در این زمینه تشکل ها دعوت و ساماندهی شدند.

انتهای پیام/452/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1028554